
Opladere & kabler
12V 1A 12W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik passer til bl.a. Viva Solo keyboard
12V 1A 12W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik passer til bl.a. Viva Solo keyboard findes lige nu fra 99 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk 12V 1A 12W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik - passer til bl.a. Viva Solo keyboard | 1-3 hverdage | 39 kr.138 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | 12V 1A 12W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik - passer til bl.a. Viva Solo keyboard |
| Effekt | 12W |
| Spænding | 12V |
| Produkt-ID | 239117 |
| Forhandlerkategorier | 12V opladere og strømforsyninger > Opladere til andet elektronik |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for 12V 1A 12W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik passer til bl.a. Viva Solo keyboard er 99 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

DAP FL103 Lightning til Stereo mini-jack 1.5
Fra 229 kr.
1forhandler

Nillkin Wireless Charging Stand Pro Fast Charge 15w
4,8Fra 1.750 kr.
1forhandler

Oplader til Garmin Fenix 7 / Fenix 7S / Vivoactive / Forerunner mm. 1 meter opladekabel. USB-A
4,6Fra 36 kr.
1forhandler

Targus USB-C Universal DV4K Docking Station. 100W PD. DOCK182EUZ.
4,6Fra 1.750 kr.
1forhandler