
Opladere & kabler
12V 2A 24W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik passer til bl.a. Donner Beat trommesæt
12V 2A 24W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik passer til bl.a. Donner Beat trommesæt findes lige nu fra 99 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk 12V 2A 24W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik - passer til bl.a. Donner Beat trommesæt | 1-3 hverdage | 39 kr.138 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | 12V 2A 24W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik - passer til bl.a. Donner Beat trommesæt |
| Effekt | 24W |
| Spænding | 12V |
| Produkt-ID | 239135 |
| Forhandlerkategorier | 12V opladere og strømforsyninger > Opladere til andet elektronik |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for 12V 2A 24W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik passer til bl.a. Donner Beat trommesæt er 99 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple Originalt Apple lightning opladekabel. MD819ZM/A. 2
4,6Fra 120 kr.
1forhandler

EZCAP USB Audio Capture adapter. Digitaliser dine gamle lydoptagelser.
4,6Fra 139 kr.
1forhandler

Lippa 7-i-1 60W USB-C PD 4K HDMI Hub
4,6Fra 299 kr.
+2forhandlere

ACT Keystone coupler USB-A female-female
4,8Fra 180 kr.
1forhandler