
Opladere & kabler
12V 3A 36W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik til Donner keyboard og elektronik
12V 3A 36W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik til Donner keyboard og elektronik findes lige nu fra 129 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk 12V 3A 36W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik - til Donner keyboard og elektronik | 1-3 hverdage | 39 kr.168 kr. inkl. fragt | 129 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | 12V 3A 36W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik - til Donner keyboard og elektronik |
| Kabellængde | 2,5 m |
| Effekt | 36W |
| Spænding | 12V |
| Produkt-ID | 239140 |
| Forhandlerkategorier | 12V opladere og strømforsyninger > Opladere til andet elektronik |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for 12V 3A 36W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik til Donner keyboard og elektronik er 129 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LED lys MICRO-USB / USB Opladekabel. 1
4,6Fra 39 kr.
1forhandler

ACT USB 2.0 A male USB A female ivory 0 50
4,8Fra 62 kr.
1forhandler

LogiLink Universal power supply for notebooks USB-C-connection (male) 65 W
4,8Fra 1.066 kr.
1forhandler

DeluxeCovers Magnetisk Trådløs Oplader MagSafe Kompatibel 15W
Fra 179 kr.
1forhandler