
Opladere & kabler
4K USB-C til HDMI Adapterkabel. 4K 60Hz HD kvalitet. 1.8m.
4K USB-C til HDMI Adapterkabel. 4K 60Hz HD kvalitet. 1.8m. findes lige nu fra 99 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk 4K USB-C til HDMI Adapterkabel. 4K, 60Hz, HD kvalitet. 1.8m. Sort | 1-3 hverdage | 39 kr.138 kr. inkl. fragt | 99 kr. Før 199 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | 4K USB-C til HDMI Adapterkabel. 4K, 60Hz, HD kvalitet. 1.8m. |
| Enhedsmodel | iPad Mini 6 |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 1.8m |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | sort |
| Produkt-ID | 203916 |
| Forhandlerkategorier | Adaptere & konvertere > Adaptere & konvertere > HDMI > HDMI > iPad Mini 6 tilbehør - alt det andet > iPad Pro 11 (2018) tilbehør - alt det andet > iPad Pro 11 (2020) tilbehør - alt det andet > iPad Pro 11 (3 gen) tilbehør - alt det andet > iPad Pro 12,9" |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for 4K USB-C til HDMI Adapterkabel. 4K 60Hz HD kvalitet. 1.8m. er 99 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1 USB-C? M to DisplayPort 1.2 Cable 1.8m
4,8Fra 990 kr.
1forhandler

LOGILINK Premium USB 2.0 connection cable USB A male to USB B male
4,8Fra 374 kr.
1forhandler

Oplader til Fujitsu & Lenovo. 90W-20V/4.5A (5.5x2.5).
4,6Fra 189 kr.
1forhandler

Apple Havit Lightning Fladt opladekabel til iPhone & iPad. 1.8
4,6Fra 42 kr.
1forhandler