
Opladere & kabler
8K HDMI Adapter med USB-C og PD3.0 100W Opladning.
8K HDMI Adapter med USB-C og PD3.0 100W Opladning. findes lige nu fra 199 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk 8K HDMI Adapter med USB-C og PD3.0 - 100W Opladning. | 1-3 hverdage | 39 kr.238 kr. inkl. fragt | 199 kr. Før 249 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | 8K HDMI Adapter med USB-C og PD3.0 - 100W Opladning. |
| Enhedsmodel | iPad Mini 6 |
| Opløsning | 8K |
| Effekt | 100W |
| Tilslutning | USB-C |
| Produkt-ID | 223342 |
| Forhandlerkategorier | Adaptere & konvertere > Adaptere & konvertere > Google tilbehør - alt det andet > HDMI > HDMI > HTC tilbehør - alt det andet > iPad Mini 6 tilbehør - alt det andet > iPad Pro 11 (2018) tilbehør - alt det andet > iPad Pro 11 (2020) tilbehør - alt det andet |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for 8K HDMI Adapter med USB-C og PD3.0 100W Opladning. er 199 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Goobay Slim 4-Port USB Hub. 3x USB-A + 1x USB-C
4,6Fra 58 kr.
1forhandler

USB oplader med 4 porte til telefoner tablets mm.
4,6Fra 99 kr.
1forhandler
*Movano Universal Power Supply 65W USB typ-C USB-C black ZZ/USBC65WB
4,8Fra 1.044 kr.
1forhandler

DeluxeCovers Lightning til USB-A Hun Adapter Kabel -
Fra 139 kr.
1forhandler