
Opladere & kabler
ACT USB-C to HDMI female adapter 4K @ 30Hz Zip Bag
ACT USB-C to HDMI female adapter 4K @ 30Hz Zip Bag findes lige nu fra 850 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk ACT USB-C to HDMI female adapter 4K @ 30Hz, Zip Bag | 1-3 dage | 39 kr.889 kr. inkl. fragt | 850 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | ACT |
| Model | ACT USB-C to HDMI female adapter 4K @ 30Hz, Zip Bag |
| Opdateringshastighed | 30Hz |
| Opløsning | 4K |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 8716065491098 |
| Produkt-ID | 9063 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACT USB-C to HDMI female adapter 4K @ 30Hz Zip Bag er 850 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Oplader til Toshiba. 45W-19V/2.37A (4.0x1.7).
4,6Fra 149 kr.
1forhandler

Lippa FM nødradio håndsving solcellepanel 5.000 mAh powerbank
4,6Fra 399 kr.
+2forhandlere

HP Lenovo L15 15 6" Full HD mobil USB-C skærm
4,8Fra 1.499 kr.
1forhandler

LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1 USB-C to HDMI adapter with PD
4,8Fra 2.690 kr.
1forhandler