
Opladere & kabler
ACT USB-C to HDMI female adapter 4K @ 60Hz
ACT USB-C to HDMI female adapter 4K @ 60Hz findes lige nu fra 1.290 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk ACT USB-C to HDMI female adapter, 4K @ 60Hz | 1-3 dage | 39 kr.1.329 kr. inkl. fragt | 1.290 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | ACT |
| Model | ACT USB-C to HDMI female adapter, 4K @ 60Hz |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 8716065395495 |
| Produkt-ID | 6799 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACT USB-C to HDMI female adapter 4K @ 60Hz er 1.290 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


