
Opladere & kabler
AD115P Lenovo Ideacentre oplader 150W
AD115P Lenovo Ideacentre oplader 150W findes lige nu fra 495 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT Lenovo Ideacentre oplader 150W | 2-3 hverdage | 39 kr.534 kr. inkl. fragt | 495 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Brand | AD115P |
| Model | AD115P Lenovo Ideacentre oplader 150W |
| Effekt | 150W |
| Spænding | 19.5V |
| Produkt-ID | 7483 |
| Forhandlerkategorier | Lenovo Opladere |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AD115P Lenovo Ideacentre oplader 150W er 495 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Marmitek USB-C to Mini Jack adapter. Supports 44.1 kHz 48 kHz 96 kHz 192 kHz and 384 kHz.
4,8Fra 770 kr.
1forhandler

Oplader til Fitbit Versa 3 / 4 / Sense / Sense 2. Smart opladestander til dit aktivitets ur.
4,6Fra 69 kr.
1forhandler

Eurolite sæt: 4 x AKKU IP Flat Light 3 bk + Charger + Soft-Bag
Fra 9.599 kr.
1forhandler

LOGILINK USB-C? Hub 2x USB 2.0 AF + 1x USB 3.0 AF
4,8Fra 364 kr.
1forhandler