
Opladere & kabler
AD38AP Oplader til Lenovo B50 G50 m.fl.
AD38AP Oplader til Lenovo B50 G50 m.fl. findes lige nu fra 299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT Oplader til Lenovo B50 G50 m.fl. | 2-3 hverdage | 39 kr.338 kr. inkl. fragt | 299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Brand | AD38AP |
| Model | AD38AP Oplader til Lenovo B50 G50 m.fl. |
| Kabellængde | 3,1 cm |
| Effekt | 65W |
| Spænding | 20V |
| Produkt-ID | 7482 |
| Forhandlerkategorier | Lenovo Opladere |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AD38AP Oplader til Lenovo B50 G50 m.fl. er 299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



