
Opladere & kabler
AD49P HP oplader 65W / 19.5V 3.33A / 4.5mm-3.0mm
AD49P HP oplader 65W / 19.5V 3.33A / 4.5mm-3.0mm findes lige nu fra 299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT HP oplader 65W / 19.5V 3.33A / 4.5mm-3.0mm | 2-3 hverdage | 39 kr.338 kr. inkl. fragt | 299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Brand | AD49P |
| Model | AD49P HP oplader 65W / 19.5V 3.33A / 4.5mm-3.0mm |
| Effekt | 65W |
| Spænding | 19.5V |
| Produkt-ID | 7484 |
| Forhandlerkategorier | HP Oplader |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AD49P HP oplader 65W / 19.5V 3.33A / 4.5mm-3.0mm er 299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK USB 3.2 Gen2x1 Cable USB-C connection cable 1m
4,8Fra 550 kr.
1forhandler

Oplader til LT32 Sport Smartwatch til børn. 1 meter.
4,6Fra 49 kr.
1forhandler

Apple USB Data-/ladekabel til iPhone iPad iPod mm. 5m. Hvid. (30-pin stik)
4,6Fra 39 kr.
1forhandler

4Smarts VoltHub Pro 10.000 mAh powerbank 22.5W USB-C PD og QC 3.0 Gunmetal
4,6Fra 249 kr.
1forhandler