
Opladere & kabler
AD68P Oplader 135W til Lenovo gamer computere
AD68P Oplader 135W til Lenovo gamer computere findes lige nu fra 399 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT Oplader 135W til Lenovo gamer computere | 2-3 hverdage | 39 kr.438 kr. inkl. fragt | 399 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Brand | AD68P |
| Model | AD68P Oplader 135W til Lenovo gamer computere |
| Kabellængde | 3,7 cm |
| Effekt | 135W |
| Spænding | 20V |
| Produkt-ID | 7496 |
| Forhandlerkategorier | Lenovo Opladere |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AD68P Oplader 135W til Lenovo gamer computere er 399 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Oplader til Asus. 33W-19V/1.75A (3.0x1.0).
4,6Fra 189 kr.
1forhandler

Yesido YPS1 Powerbank 20.000 mAh 35W! -
Fra 439 kr.
1forhandler

ACT USB 3.0 extension cable USB-C 2 meters
4,8Fra 620 kr.
1forhandler
Synco Audio Synco WAir G1TL trådløst mikrofonsystem til Smartphone lightning og USB-c
Fra 1.499 kr.
1forhandler