
Opladere & kabler
AD70P ASUS oplader X201E fra GreenCell
AD70P ASUS oplader X201E fra GreenCell findes lige nu fra 295 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT ASUS oplader X201E fra GreenCell | 2-3 hverdage | 39 kr.334 kr. inkl. fragt | 295 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Brand | AD70P |
| Model | AD70P ASUS oplader X201E fra GreenCell |
| Effekt | 33W |
| Spænding | 19V |
| Truss/størrelse | 35mm |
| Produkt-ID | 7641 |
| Forhandlerkategorier | ASUS opladere til bærbar |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AD70P ASUS oplader X201E fra GreenCell er 295 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


