
Opladere & kabler
AD76P Lenovo oplader 20V 2.25A 45W
AD76P Lenovo oplader 20V 2.25A 45W findes lige nu fra 299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT Lenovo oplader 20V 2.25A 45W | 2-3 hverdage | 39 kr.338 kr. inkl. fragt | 299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Brand | AD76P |
| Model | AD76P Lenovo oplader 20V 2.25A 45W |
| Kabellængde | 2,7 cm |
| Effekt | 45W |
| Spænding | 20V |
| EAN | 5903317225744 |
| Produkt-ID | 7481 |
| Forhandlerkategorier | Lenovo Opladere |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AD76P Lenovo oplader 20V 2.25A 45W er 299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Oplader til Fitbit Charge 3 / Fitbit Charge 4. 1 meter opladekabel.
4,6Fra 49 kr.
1forhandler

Apple Flettet lightning kabel til iPhone & iPad. 25 cm. Rose Gold.
4,6Fra 29 kr.
1forhandler

Strømkabel til bærbar computer Vinklet Schuko til IEC C5 (Mickey Mouse) 1 5
4,6Fra 39 kr.
1forhandler

USB-C til USB-A Kabel Flettet Begge Stik Vinklet 90° 1m
4,6Fra 29 kr.
1forhandler