
Opladere & kabler
Alogic Ultra USB-C til USB-C 100W PD 30cm kabel
Alogic Ultra USB-C til USB-C 100W PD 30cm kabel findes lige nu fra 109 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk Alogic Ultra USB-C til USB-C 100W PD 30cm kabel, Sølv | 1-2 Hvedage | 35 kr.144 kr. inkl. fragt | 109 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | Alogic |
| Model | Alogic Ultra USB-C til USB-C 100W PD 30cm kabel, |
| Kabellængde | 30cm |
| Effekt | 100W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | sølv |
| EAN | 9350784017727 |
| Produkt-ID | 62153930768755 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til USB-C Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Alogic Ultra USB-C til USB-C 100W PD 30cm kabel er 109 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple iPhone Lightning Earphone adapter. Lightning til minijack.
4,6Fra 29 kr.
1forhandler

Oplader til Asus. 45W 19V/2.37A (4.5x3.0)
4,6Fra 189 kr.
1forhandler

LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1 USB-C? M to DVI Cable 3m
4,8Fra 1.530 kr.
1forhandler

LOGILINK USB-C? Hub 2x USB 2.0 AF + 1x USB 3.0 AF
4,8Fra 364 kr.
1forhandler
