
Opladere & kabler
Aluminium 10 i 1 USB-C Hub og stander. USB-C PD 100W 4K HDMI 3xUSB 3.0 RJ45. 100W USB Dock.
Aluminium 10 i 1 USB-C Hub og stander. USB-C PD 100W 4K HDMI 3xUSB 3.0 RJ45. 100W USB Dock. findes lige nu fra 299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Aluminium 10 i 1 USB-C Hub og stander. USB-C PD 100W, 4K HDMI, 3xUSB 3.0, RJ45. 100W USB Dock. | 1-3 hverdage | 39 kr.338 kr. inkl. fragt | 299 kr. Før 399 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Aluminium 10 i 1 USB-C Hub og stander. USB-C PD 100W, 4K HDMI, 3xUSB 3.0, RJ45. 100W USB Dock. |
| Opdateringshastighed | 30Hz |
| Opløsning | 4K |
| Effekt | 100W |
| Tilslutning | USB-C |
| Materiale | aluminium |
| EAN | 5705730136320 |
| Produkt-ID | 188642 |
| Forhandlerkategorier | USB Hubs > USB Hubs > USB-C > USB-C |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Aluminium 10 i 1 USB-C Hub og stander. USB-C PD 100W 4K HDMI 3xUSB 3.0 RJ45. 100W USB Dock. er 299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Lenovo PA10400 Powerbank. 2.1 A 2x USB output. 10400 mAh.
4,6Fra 299 kr.
1forhandler

MTK USB-C til Mini Jack kabel med mikrofon og volumen 1 meter
4,8Fra 390 kr.
1forhandler

DeLOCK 24 pin USB-C (female) Strøm DC jackstol 6 0 mm (ID: 4 3 mm) (male) Sort Strømforsyningsadapter
4,8Fra 338 kr.
1forhandler

USB-C til USB-A Kabel Flettet Begge Stik Vinklet 90° 1m
4,6Fra 29 kr.
1forhandler