
Opladere & kabler
ANKER Powerline III USB-C Til USB-C Fiberkabel 60W 1.8m
ANKER Powerline III USB-C Til USB-C Fiberkabel 60W 1.8m findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers ANKER® Powerline III - USB-C Til USB-C Fiberkabel - 60W - 1.8m | 1-2 hverdage | 49 kr.238 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | ANKER |
| Model | ANKER Powerline III - USB-C Til USB-C Fiberkabel - 60W - 1.8m |
| Kabellængde | 1.8m |
| Effekt | 60W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | sort |
| Produkt-ID | ANKER A8853611_Stor_Hvid/Blå_Æske |
| Forhandlerkategorier | Kabel USB-C til USB-C |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ANKER Powerline III USB-C Til USB-C Fiberkabel 60W 1.8m er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


