
Opladere & kabler
Apple Lippa USB-A til Lightning kabel 1m til Apple iPhone
Apple Lippa USB-A til Lightning kabel 1m til Apple iPhone findes lige nu fra 29 kr. hos 2 forhandlere.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Lippa.dk Lippa USB-A til Lightning kabel 1m til Apple iPhone, Hvid | 1-2 hverdage | 29 kr.58 kr. inkl. fragt | 29 kr. | Gå til butik |
![]() Powerbanken.dk Lippa USB-A til Lightning kabel 1m til Apple iPhone, Hvid | 1-2 Hvedage | 35 kr.64 kr. inkl. fragt | 29 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Lippa.dk, Powerbanken.dk |
| Brand | Apple |
| Model | Apple Lippa USB-A til Lightning kabel 1m til Apple iPhone, |
| Kabellængde | 1m |
| Effekt | 12W |
| Tilslutning | USB-A |
| Farve | hvid |
| EAN | 5713661010213 |
| Produkt-ID | 49212337029466, 62153895674227 |
| Forhandlerkategorier | USB-A til Lightning Kabel |
| Levering | 1-2 hverdage, 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple Lippa USB-A til Lightning kabel 1m til Apple iPhone er 29 kr. Der er 2 forhandlere med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Earldom ET-OT79 USB-C Earphone adapter. USB-C til minijack. 12cm.
4,6Fra 69 kr.
1forhandler

Original Dell 45Watt Strømforsyningsadapter
4,6Fra 324 kr.
1forhandler

12V 10A 120W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik til bla. store LED-installationer kraftigt 12V udstyr DIY projekter
4,6Fra 249 kr.
1forhandler

LOGILINK Solar power bank 6000 mAh flashlight 2x USB-A
4,8Fra 870 kr.
1forhandler

