1624351597.7627.jpg.jpeg)
Opladere & kabler
Apple Macbook 60W / 16.5V 3.65A / Magsafe oplader
Apple Macbook 60W / 16.5V 3.65A / Magsafe oplader findes lige nu fra 395 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT Apple Macbook 60W / 16.5V 3.65A / Magsafe oplader | 2-3 hverdage | 39 kr.434 kr. inkl. fragt | 395 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Brand | Apple |
| Model | Apple Macbook 60W / 16.5V 3.65A / Magsafe oplader |
| Enhedsmodel | Macbook 60 |
| Effekt | 60W |
| Spænding | 16.5V |
| Produkt-ID | 7533 |
| Forhandlerkategorier | Opladere / Kabler |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple Macbook 60W / 16.5V 3.65A / Magsafe oplader er 395 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Dudao L11PROT Lydkabel Flettet USB-C til 3.5mm Jack 1 Meter
4,6Fra 49 kr.
1forhandler

ACT USB-C 3.2 Gen2 Active Optical Cable 3 meter
4,8Fra 7.490 kr.
1forhandler

LOGILINK USB 3.1 Gen2 Type-C keystone coupler C/F to USB-C/F
4,8Fra 180 kr.
1forhandler

LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1 USB-C adapter to 1x RJ45 and 3x USB 3.0
4,8Fra 1.580 kr.
1forhandler