
Opladere & kabler
Apple Macbook 60W 16.5V 3.65A oplader Magsafe
Apple Macbook 60W 16.5V 3.65A oplader Magsafe findes lige nu fra 299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT Apple Macbook 60W 16.5V 3.65A oplader Magsafe | 2-3 hverdage | 39 kr.338 kr. inkl. fragt | 299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Brand | Apple |
| Model | Apple Macbook 60W 16.5V 3.65A oplader Magsafe |
| Enhedsmodel | Macbook 60 |
| Effekt | 60W |
| Spænding | 16.5V |
| Produkt-ID | 7403 |
| Forhandlerkategorier | Apple |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple Macbook 60W 16.5V 3.65A oplader Magsafe er 299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple Originalt Apple lightning opladekabel. MD819ZM/A. 2
4,6Fra 120 kr.
1forhandler

ACT USB-C M USB-C F BOOSTER 5M
4,8Fra 1.900 kr.
1forhandler

DUDAO K6Pro Universal Powerbank med 4 forskellige stiktyper. 10.000 mAh.
4,6Fra 199 kr.
1forhandler

Lippa 3-i-1 MagSafe trådløs oplader 15W
4,6Fra 349 kr.
+2forhandlere