1624351231.2449.jpg.jpeg)
Opladere & kabler
Apple Macbook PRO 13" 60W Magsafe 2 oplader
Apple Macbook PRO 13" 60W Magsafe 2 oplader findes lige nu fra 395 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT Apple Macbook PRO 13" 60W Magsafe 2 oplader | 2-3 hverdage | 39 kr.434 kr. inkl. fragt | 395 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Brand | Apple |
| Model | Apple Macbook PRO 13" 60W Magsafe 2 oplader |
| Enhedsmodel | Macbook PRO 13 |
| Effekt | 60W |
| Spænding | 16.5V |
| Produkt-ID | 7401 |
| Forhandlerkategorier | Opladere / Kabler |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple Macbook PRO 13" 60W Magsafe 2 oplader er 395 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Forever Core 1 5m Mfi USB-C PD til Lightning Kabel
4,6Fra 179 kr.
1forhandler

iPosible HX160Y1 Powerbank. 24800mAh.
4,6Fra 199 kr.
1forhandler

Telesin Powerbank til GoPro Hero 13 batterier / Smartphones
4,6Fra 499 kr.
1forhandler

12V 8A 96W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik til bla. større 12V systemer overvågningsløsninger
4,6Fra 199 kr.
1forhandler