1605603512.7844.jpg.jpeg)
Opladere & kabler
Apple Oplader Apple Macbook 60W / 16.5V 3.65A / Magsafe
Apple Oplader Apple Macbook 60W / 16.5V 3.65A / Magsafe findes lige nu fra 299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT Oplader Apple Macbook 60W / 16.5V 3.65A / Magsafe | 2-3 hverdage | 39 kr.338 kr. inkl. fragt | 299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Brand | Apple |
| Model | Apple Oplader Apple Macbook 60W / 16.5V 3.65A / Magsafe |
| Enhedsmodel | Macbook 60 |
| Effekt | 60W |
| Spænding | 16.5V |
| EAN | 5902701410643 |
| Produkt-ID | 7425 |
| Forhandlerkategorier | Apple |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple Oplader Apple Macbook 60W / 16.5V 3.65A / Magsafe er 299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



