
Opladere & kabler
Apple USB-C oplader 87W til MacBook Hvid (kompatibel)
Apple USB-C oplader 87W til MacBook Hvid (kompatibel) findes lige nu fra 299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers USB-C oplader 87W til MacBook Hvid (kompatibel) | 1-2 hverdage | 20 kr.319 kr. inkl. fragt | 299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | Apple |
| Model | Apple USB-C oplader 87W til MacBook Hvid (kompatibel) |
| Enhedsmodel | MacBook |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Effekt | 87W |
| Spænding | 240V |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | hvid |
| Produkt-ID | macbook vægoplader |
| Forhandlerkategorier | Vægoplader |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple USB-C oplader 87W til MacBook Hvid (kompatibel) er 299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT USB 3.0 angled cable USB-C 2 meters
4,8Fra 600 kr.
1forhandler

Oplader til LENOVO. 65W 20V/3.25A (7.9x5.5).
4,6Fra 139 kr.
1forhandler

QTshine HX100K7 Powerbank. 2x USB-A & 1x USB-C. 13800 mAh.
4,6Fra 99 kr.
1forhandler

LogiLink Universal power supply for notebooks USB-C-connection (male) 100 W
4,8Fra 1.560 kr.
1forhandler