
Opladere & kabler
Choetech 9-i-1 4K HDMI 100W PD og USB 3.0 USB-C Hub
Choetech 9-i-1 4K HDMI 100W PD og USB 3.0 USB-C Hub findes lige nu fra 429 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk Choetech 9-i-1 4K HDMI, 100W PD og USB 3.0 USB-C Hub, Grå | 1-2 Hvedage | 35 kr.464 kr. inkl. fragt | 429 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | Choetech |
| Model | Choetech 9-i-1 4K HDMI, 100W PD og USB 3.0 USB-C Hub, Grå |
| Enhedsmodel | Macbook Air |
| Opløsning | 4K |
| Effekt | 100W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | grå |
| EAN | 6971824975055 |
| Produkt-ID | 62153966846323 |
| Forhandlerkategorier | USB-C Adapter |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Choetech 9-i-1 4K HDMI 100W PD og USB 3.0 USB-C Hub er 429 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



