
Opladere & kabler
DeluxeCovers 240W USB ladestation 8-port (4x USB-A + 4x USB-C)- GaN-Pro
DeluxeCovers 240W USB ladestation 8-port (4x USB-A + 4x USB-C)- GaN-Pro findes lige nu fra 449 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers 240W USB ladestation - 8-port (4x USB-A + 4x USB-C)- GaN-Pro™ | 1-2 hverdage | 20 kr.469 kr. inkl. fragt | 449 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | DeluxeCovers |
| Model | DeluxeCovers 240W USB ladestation - 8-port (4x USB-A + 4x USB-C)- GaN-Pro |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Effekt | 240W |
| Spænding | 240V |
| Tilslutning | USB-C |
| Produkt-ID | 8 ports strømstation |
| Forhandlerkategorier | USB Strømstationer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for DeluxeCovers 240W USB ladestation 8-port (4x USB-A + 4x USB-C)- GaN-Pro er 449 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



