
Opladere & kabler
DeluxeCovers 320W USB Ladestation GaN 6x USB-C (100W PD) 2x USB-A
DeluxeCovers 320W USB Ladestation GaN 6x USB-C (100W PD) 2x USB-A findes lige nu fra 449 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers 320W USB Ladestation GaN 6x USB-C (100W PD) 2x USB-A Sort | 1-2 hverdage | 20 kr.469 kr. inkl. fragt | 449 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | DeluxeCovers |
| Model | DeluxeCovers 320W USB Ladestation GaN 6x USB-C (100W PD) 2x USB-A |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Effekt | 320W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | sort |
| Licens - enheder | 8 enheder |
| Produkt-ID | 320W_USB_Ladestation_Fast_Charging |
| Forhandlerkategorier | USB Strømstationer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for DeluxeCovers 320W USB Ladestation GaN 6x USB-C (100W PD) 2x USB-A er 449 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Baseus 5 in1 Hub USB-C to 3x USB 3.0 + HDMI + USB-C PD
4,8Fra 1.138 kr.
1forhandler

ACT Power socket cube (PDU) with 3 sockets type E USB-C/USB-A ports 1.5m
4,8Fra 1.260 kr.
1forhandler

Oplader til Acer. 65W-19V/3.42A (5.5x1.7).
4,6Fra 149 kr.
1forhandler

OTG Adapter USB-C til USB 3.1/3.0 Hurtig 10Gbps Dataoverførsel
4,6Fra 19 kr.
1forhandler