
Opladere & kabler
DeluxeCovers NX-Tech 3-i-1 Trådløs Ladestation 30W -
DeluxeCovers NX-Tech 3-i-1 Trådløs Ladestation 30W - findes lige nu fra 499 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers NX-Tech™ - 3-i-1 Trådløs Ladestation - 30W - Hvid | 1-2 hverdage | 20 kr.519 kr. inkl. fragt | 499 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | DeluxeCovers |
| Model | DeluxeCovers NX-Tech - 3-i-1 Trådløs Ladestation - 30W - |
| Effekt | 30W |
| Spænding | 9V |
| Farve | hvid |
| Produkt-ID | A82 5-i-1_Holografisk |
| Forhandlerkategorier | 3-i-1 & Multi-Ladestationer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for DeluxeCovers NX-Tech 3-i-1 Trådløs Ladestation 30W - er 499 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK USB 2.0 cable USB-A male to USB-C male red 1m
4,8Fra 152 kr.
1forhandler

DOBE Universal PS4 (PS4/PS4 Slim/PS4 Pro) stander med køler samt PS4 controller opladestation.
4,6Fra 179 kr.
1forhandler

Sony PlayStation 4 Controller Pakke med 2x sorte PS4 Controllere 2x PS4 controller silikone covers og 1x PS4 Controller dual charger.
4,6Fra 549 kr.
1forhandler

LogiLink USB 3.2 Gen 1 docking station USB-C 10-port PD mini
4,8Fra 2.832 kr.
1forhandler