
Opladere & kabler
DeluxeCovers VoltDock 75W PD & QC 3.0 Ladestation (2× USB-C + 3× USB-A)
DeluxeCovers VoltDock 75W PD & QC 3.0 Ladestation (2× USB-C + 3× USB-A) findes lige nu fra 379 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers VoltDock 75W PD & QC 3.0 Ladestation (2× USB-C + 3× USB-A) | 1-2 hverdage | 20 kr.399 kr. inkl. fragt | 379 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | DeluxeCovers |
| Model | DeluxeCovers VoltDock 75W PD & QC 3.0 Ladestation (2× USB-C + 3× USB-A) |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Effekt | 75W |
| Spænding | 100240V |
| Tilslutning | USB-C |
| Produkt-ID | 5 ports ladestation |
| Forhandlerkategorier | USB Strømstationer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for DeluxeCovers VoltDock 75W PD & QC 3.0 Ladestation (2× USB-C + 3× USB-A) er 379 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



