
Opladere & kabler
Dudao L10P USB-C til Lightning Kabel 20W Hurtigopladning 23 cm
Dudao L10P USB-C til Lightning Kabel 20W Hurtigopladning 23 cm findes lige nu fra 30 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Dudao L10P USB-C til Lightning Kabel - 20W Hurtigopladning, 23 cm, Sort | 1-3 hverdage | 39 kr.69 kr. inkl. fragt | 30 kr. Før 69 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Dudao L10P USB-C til Lightning Kabel - 20W Hurtigopladning, 23 cm, |
| Enhedsmodel | iPhone 11 |
| Kabellængde | 23 cm |
| Effekt | 20W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | sort |
| EAN | 6973687243852 |
| Produkt-ID | 228167 |
| Forhandlerkategorier | iPad 5 (2017) - 9,7" opladere > iPad 6 (2018) - 9,7" opladere > iPad 7 (2019) - 10,2" opladere > iPad 8 (2020) - 10,2" opladere > iPad 9 (2021) - 10,2" opladere > iPad Mini 6 opladere > iPad Pro 10,5" opladere > iPad Pro 9,7" (2016) opladere > iPhone 11 o |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Dudao L10P USB-C til Lightning Kabel 20W Hurtigopladning 23 cm er 30 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

USB-A til USB-C Adapter. Silver.
4,6Fra 39 kr.
1forhandler

Apple iPad Dock. Elegant Bordlader til både iPads og iPhones.
4,6Fra 109 kr.
1forhandler

LogiLink USB 2.0 cable USB-A/M to DB9/M + DB25/M (RS232) Win 11 1.3
4,8Fra 900 kr.
1forhandler

Apple MagSafe Trådløs Oplader MHXH3ZM/A 15W -
4,8Fra 350 kr.
1forhandler