
Opladere & kabler
Goobay USB-C 3.2 PD Charging and Sync Cable 100 W 0 5
Goobay USB-C 3.2 PD Charging and Sync Cable 100 W 0 5 findes lige nu fra 476 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Goobay USB-C 3.2 PD Charging and Sync Cable 100 W - 0,5 m | 1-3 dage | 39 kr.515 kr. inkl. fragt | 476 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | GOOBAY |
| Model | Goobay USB-C 3.2 PD Charging and Sync Cable 100 W - 0,5 m |
| Kabellængde | 0,5 m |
| Effekt | 100 W |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 4040849492525 |
| Produkt-ID | 51094 |
| Forhandlerkategorier | Computerkabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay USB-C 3.2 PD Charging and Sync Cable 100 W 0 5 er 476 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Signalkabel. USB-C 2 x mono jack. 3 meter
Fra 119 kr.
1forhandler

USB opladekabel til alle nyere Nintendo DS modeller. 3 meter.
4,6Fra 79 kr.
1forhandler
Synco Audio Synco WAir G1TL trådløst mikrofonsystem til Smartphone lightning og USB-c
Fra 1.499 kr.
1forhandler

Dudao A27S QC 3.0 USB Oplader 25W GaN Hurtig USB-A Oplader
4,6Fra 98 kr.
1forhandler