
Opladere & kabler
Goobay USB-C male male Sync & Charge USB-C? Cable USB4? Gen 3x2 240 W 0.7
Goobay USB-C male male Sync & Charge USB-C? Cable USB4? Gen 3x2 240 W 0.7 findes lige nu fra 1.250 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Goobay USB-C male male - Sync & Charge USB-C? Cable, USB4? Gen 3x2, 240 W, 0.7 m | 1-3 dage | 39 kr.1.289 kr. inkl. fragt | 1.250 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | GOOBAY |
| Model | Goobay USB-C male male - Sync & Charge USB-C? Cable, USB4? Gen 3x2, 240 W, 0.7 m |
| Kabellængde | 0.7 m |
| Effekt | 240 W |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 4040849617164 |
| Produkt-ID | 51020 |
| Forhandlerkategorier | Computerkabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay USB-C male male Sync & Charge USB-C? Cable USB4? Gen 3x2 240 W 0.7 er 1.250 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



