
Opladere & kabler
Green Cell PRO HP / Dell Oplader. 65W 19.5V/3.33A (4.5x3.0 Blue-Tip).
Green Cell PRO HP / Dell Oplader. 65W 19.5V/3.33A (4.5x3.0 Blue-Tip). findes lige nu fra 138 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Green Cell PRO HP / Dell Oplader. 65W - 19.5V/3.33A (4.5x3.0 Blue-Tip). | 1-3 hverdage | 39 kr.177 kr. inkl. fragt | 138 kr. Før 199 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Green Cell PRO HP / Dell Oplader. 65W - 19.5V/3.33A (4.5x3.0 Blue-Tip). |
| Effekt | 65W |
| Spænding | 19.5V |
| EAN | 5902719425516 |
| Produkt-ID | 98238 |
| Forhandlerkategorier | Dell opladere > HP opladere |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Green Cell PRO HP / Dell Oplader. 65W 19.5V/3.33A (4.5x3.0 Blue-Tip). er 138 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


