
Opladere & kabler
GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Beige 0 5
GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Beige 0 5 findes lige nu fra 129 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Beige, 0,5 m | 1-2 Hvedage | 35 kr.164 kr. inkl. fragt | 129 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | GreyLime |
| Model | GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Beige, 0,5 m |
| Kabellængde | 0,5 m |
| Effekt | 18W |
| Tilslutning | USB-C |
| Materiale | aluminium |
| EAN | 5713661011890 |
| Produkt-ID | 62153886564723 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til Lightning Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Beige 0 5 er 129 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple DeLX 3-i-1 Trådløs Ladestation til iPhone Watch & AirPods -
Fra 399 kr.
1forhandler

LOGILINK USB 2.0 cable USB-A male to USB-C male red 0.3m
4,8Fra 134 kr.
1forhandler

Original HP Smart oplader. 45W 19.5V/2.31A (4.5x3.0 Blue-Tip).
4,6Fra 270 kr.
1forhandler

LOGILINK Power socket adapter 2x USB ports + 1x cigarette lighter so
4,8Fra 600 kr.
1forhandler
