
Opladere & kabler
GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Beige 3
GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Beige 3 findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Beige, 3 m | 1-2 Hvedage | 35 kr.224 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | GreyLime |
| Model | GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Beige, 3 m |
| Kabellængde | 3 m |
| Effekt | 18W |
| Tilslutning | USB-C |
| Materiale | aluminium |
| EAN | 5713661011937 |
| Produkt-ID | 62153886466419 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til Lightning Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Beige 3 er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alogic Ultra USB-C Dock Qi trådløs oplader 5000 mAh powerbank
4,6Fra 799 kr.
1forhandler

GreyLime Braided USB-A til MFi Lightning Kabel Beige 0 5
4,6Fra 119 kr.
1forhandler

Dudao K28S Wireless Powerbank 5000mAh. 20W MagSafe Trådløs & USB-C.
4,6Fra 198 kr.
1forhandler

LogiLink USB-C 3.2 Gen 1 docking station USB-C 10-port PD
4,8Fra 3.608 kr.
1forhandler
