
Opladere & kabler
GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Blå 0 5
GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Blå 0 5 findes lige nu fra 129 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Blå, 0,5 m | 1-2 Hvedage | 35 kr.164 kr. inkl. fragt | 129 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | GreyLime |
| Model | GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Blå, 0,5 m |
| Kabellængde | 0,5 m |
| Effekt | 18W |
| Tilslutning | USB-C |
| Materiale | aluminium |
| Farve | blå |
| EAN | 5713661011883 |
| Produkt-ID | 62153886597491 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til Lightning Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Blå 0 5 er 129 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Lachy LY043 Powerbank. 2x USB-A + 1x USB-C. 22 5 W. 20000mAh
4,6Fra 139 kr.
1forhandler

LogiLink USB 2.0 Type-C cable USB-C/M to DB9/M serial black 1.2
4,8Fra 850 kr.
1forhandler

Telesin Pocket Size 3-slots opladerboks + 2 x Stamina batteri Kit GoPro Hero 13
4,6Fra 599 kr.
1forhandler

USB-C til 3 5 mm Audio Adapter med Hurtig Opladning Oplad & Lyt Samtidig -
4,6Fra 79 kr.
1forhandler
