
Opladere & kabler
GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Blå 3
GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Blå 3 findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Blå, 3 m | 1-2 Hvedage | 35 kr.224 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | GreyLime |
| Model | GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Blå, 3 m |
| Kabellængde | 3 m |
| Effekt | 18W |
| Tilslutning | USB-C |
| Materiale | aluminium |
| Farve | blå |
| EAN | 5713661011920 |
| Produkt-ID | 62153886368115 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til Lightning Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Blå 3 er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Oplader til Asus Gigabyte & MSI. 150W 20V/7.5A (4.5x3.0).
4,6Fra 399 kr.
1forhandler

ACT USB-C Docking Station 4K for 2 or 3 HDMI/DisplayPort monitors DisplayLink
4,8Fra 9.538 kr.
1forhandler

12V 5A 60W Oplader med 5.5Ã2.5 mm stik til bla. LED-installationer Routere og netværksudstyr mm
4,6Fra 149 kr.
1forhandler

ACT USB 3.0 A male USB A female 2 00
4,8Fra 260 kr.
1forhandler
