
Opladere & kabler
GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Grøn 3
GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Grøn 3 findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Grøn, 3 m | 1-2 Hvedage | 35 kr.224 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | GreyLime |
| Model | GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Grøn, 3 m |
| Kabellængde | 3 m |
| Effekt | 18W |
| Tilslutning | USB-C |
| Materiale | aluminium |
| Farve | grøn |
| EAN | 5713661011944 |
| Produkt-ID | 62153886335347 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til Lightning Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for GreyLime Braided USB-C til MFi Lightning Kabel Grøn 3 er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris




