
Opladere & kabler
GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W Kabel Blå 0 5
GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W Kabel Blå 0 5 findes lige nu fra 59 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W Kabel Blå, 0,5 m | 1-2 Hvedage | 35 kr.94 kr. inkl. fragt | 59 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | GreyLime |
| Model | GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W Kabel Blå, 0,5 m |
| Kabellængde | 0,5 m |
| Effekt | 60W |
| Tilslutning | USB-C |
| Materiale | aluminium |
| Farve | blå |
| EAN | 5713661011807 |
| Produkt-ID | 62153886957939 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til USB-C Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W Kabel Blå 0 5 er 59 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Vonmählen allroundo. Kabel+Powerbank.
4,6Fra 390 kr.
1forhandler

Goobay USB-C USB-C USB4 20 Gbit/s 5A 2
4,8Fra 1.290 kr.
1forhandler

RAVPower 5 x USB 2.0 til Micro USB kabler (0.3 m + 2 x 0.9 m + 1.8 m + 3.0
4,6Fra 199 kr.
1forhandler

40AH0135EU Lenovo ThinkpadUltra USB-C dock 40AH0135EU
4,4Fra 695 kr.
1forhandler
