
Opladere & kabler
GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Beige 2
GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Beige 2 findes lige nu fra 99 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Beige 2 m | 1-2 Hvedage | 35 kr.134 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | GreyLime |
| Model | GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Beige 2 m |
| Kabellængde | 2 m |
| Effekt | 60W |
| Tilslutning | USB-C |
| Materiale | nylon |
| EAN | 5713661003147 |
| Produkt-ID | 62153984082291 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til USB-C Kabel |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W PD Kabel Beige 2 er 99 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Sandberg USB-C 3.1 Han til USB-A 3.0 Han kabel. 1m.
4,6Fra 58 kr.
1forhandler

Oplader til Asus. 120W 19V/6.32A (6.0x3.7)
4,6Fra 299 kr.
1forhandler

4smarts 2m 2-i-1 Micro USB og USB-C kombi-kabel
4,6Fra 99 kr.
1forhandler

Strømkabel til bærbar computer Vinklet Schuko til IEC C5 (Mickey Mouse) 1 5
4,6Fra 39 kr.
1forhandler
