
Opladere & kabler
JOYROOM 4 Port USB Hurtig Oplader 24W -
JOYROOM 4 Port USB Hurtig Oplader 24W - findes lige nu fra 299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers JOYROOM™ | 4 Port USB Hurtig Oplader - 24W - Sort | 1-2 hverdage | 20 kr.319 kr. inkl. fragt | 299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | JOYROOM |
| Model | JOYROOM | 4 Port USB Hurtig Oplader - 24W - |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Effekt | 24W |
| Spænding | 240V |
| Tilslutning | USB-A |
| Farve | sort |
| Produkt-ID | JOYROOM JR-TCN03EU |
| Forhandlerkategorier | Vægoplader |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for JOYROOM 4 Port USB Hurtig Oplader 24W - er 299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


