
Opladere & kabler
JOYROOM Dual USB-A Oplader 2.4A -
JOYROOM Dual USB-A Oplader 2.4A - findes lige nu fra 159 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers JOYROOM™ | Dual USB-A Oplader - 2.4A - Sort | 1-2 hverdage | 49 kr.208 kr. inkl. fragt | 159 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | JOYROOM |
| Model | JOYROOM | Dual USB-A Oplader - 2.4A - |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Effekt | 12W |
| Spænding | 240V |
| Tilslutning | USB-A |
| Farve | sort |
| Produkt-ID | joyroom jr-tcn01 |
| Forhandlerkategorier | Vægoplader |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for JOYROOM Dual USB-A Oplader 2.4A - er 159 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple Lightning(8 pin)-30-pin adapter med lyd til iPhone 5/5S/SE.
4,6Fra 39 kr.
1forhandler

Dudao A140EU 140W Hurtig GaN Oplader med 4 Porte 3x USB-C & 1x USB-A
4,6Fra 454 kr.
1forhandler

Apple Zikko AS200 5-10W Qi trådløs oplader til iPhone Samsung mfl.
4,6Fra 239 kr.
1forhandler

Goobay USB charger 1 A (5W)
4,8Fra 300 kr.
1forhandler