
Opladere & kabler
JOYROOM USB-C Oplader PD QC 3.0 20W -
JOYROOM USB-C Oplader PD QC 3.0 20W - findes lige nu fra 249 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers JOYROOM™ | USB-C Oplader PD QC 3.0 - 20W - Hvid | 1-2 hverdage | 49 kr.298 kr. inkl. fragt | 249 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | JOYROOM |
| Model | JOYROOM | USB-C Oplader PD QC 3.0 - 20W - |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Effekt | 20W |
| Spænding | 240V |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | hvid |
| Produkt-ID | joyroom_TCG08 |
| Forhandlerkategorier | Vægoplader |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for JOYROOM USB-C Oplader PD QC 3.0 20W - er 249 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



