
Opladere & kabler
KONFULON Powerbank 60.000mAh 30W Hurtig Opladning KONFULON
KONFULON Powerbank 60.000mAh 30W Hurtig Opladning KONFULON findes lige nu fra 749 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers Powerbank 60.000mAh - 30W Hurtig Opladning - KONFULON® | 1-2 hverdage | 20 kr.769 kr. inkl. fragt | 749 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | KONFULON |
| Model | KONFULON Powerbank 60.000mAh - 30W Hurtig Opladning - KONFULON |
| Effekt | 30W |
| Spænding | 5V |
| Tilslutning | USB-A |
| Produkt-ID | KONFULON® Powerbank - Grå |
| Forhandlerkategorier | Powerbank |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for KONFULON Powerbank 60.000mAh 30W Hurtig Opladning KONFULON er 749 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Panda Security Sjove & flotte Cartoon lightning opladekabler. Panda-enhjørning.
4,6Fra 59 kr.
1forhandler

Choetech 15W 3-Port USB-A Oplader m. Display
4,6Fra 99 kr.
1forhandler

F11 FM-transmitter med LED skærm lys i 7 farver samt dual USB oplader til bilen.
4,6Fra 79 kr.
1forhandler

EZCAP USB Audio Capture adapter. Digitaliser dine gamle lydoptagelser.
4,6Fra 139 kr.
1forhandler