
Opladere & kabler
Lippa 3-in-1 60W USB-C PD 4K HDMI Hub
Lippa 3-in-1 60W USB-C PD 4K HDMI Hub findes lige nu fra 129 kr. hos 2 forhandlere.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Lippa.dk Lippa 3-in-1 60W USB-C PD 4K HDMI Hub | 1-2 hverdage | 29 kr.158 kr. inkl. fragt | 129 kr. | Gå til butik |
![]() Powerbanken.dk Lippa 3-in-1 60W USB-C PD 4K HDMI Hub | 1-2 Hvedage | 35 kr.164 kr. inkl. fragt | 129 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Lippa.dk, Powerbanken.dk |
| Brand | Lippa |
| Model | Lippa 3-in-1 60W USB-C PD 4K HDMI Hub |
| Enhedsmodel | MacBook |
| Opløsning | 4K |
| Effekt | 60W |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 5713661008029 |
| Produkt-ID | 43635265732851, 62153922609523 |
| Forhandlerkategorier | USB Hub |
| Levering | 1-2 hverdage, 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Lippa 3-in-1 60W USB-C PD 4K HDMI Hub er 129 kr. Der er 2 forhandlere med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple Universal Mobil & Tablet til TV Adapter HDMI VGA & AV (iPhone & Android) -
4,6Fra 199 kr.
1forhandler

OTG Adapter USB-C til USB 3.1/3.0 Hurtig 10Gbps Dataoverførsel (Silver)
4,6Fra 19 kr.
1forhandler

Anker PowerWave Trådløs opladningspude. 15Watt.
4,6Fra 554 kr.
1forhandler

Oplader til Garmin ure. Fenix 5 5X 5S 6 6S 6X mm. Med stander.
4,6Fra 79 kr.
1forhandler

