
Opladere & kabler
Lippa USB-C til USB-C 100W 10Gbps kabel 2m
Lippa USB-C til USB-C 100W 10Gbps kabel 2m findes lige nu fra 129 kr. hos 2 forhandlere.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Lippa.dk Lippa USB-C til USB-C 100W 10Gbps kabel 2m, Hvid | 1-2 hverdage | 29 kr.158 kr. inkl. fragt | 129 kr. | Gå til butik |
![]() Powerbanken.dk Lippa USB-C til USB-C 100W 10Gbps kabel 2m, Hvid | 1-2 Hvedage | 35 kr.164 kr. inkl. fragt | 129 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | Lippa.dk, Powerbanken.dk |
| Brand | Lippa |
| Model | Lippa USB-C til USB-C 100W 10Gbps kabel 2m, |
| Kabellængde | 2m |
| Effekt | 100W |
| Tilslutning | USB-C |
| Farve | hvid |
| EAN | 5713661004533 |
| Produkt-ID | 43497725001971, 62153952723315 |
| Forhandlerkategorier | USB-C til USB-C Kabel |
| Levering | 1-2 hverdage, 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for Lippa USB-C til USB-C 100W 10Gbps kabel 2m er 129 kr. Der er 2 forhandlere med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter
ACT USB-C HDMI/LAN/1XUSB-C/2XUSB-A
4,8Fra 1.450 kr.
1forhandler

DUDAO K12PQ+ Powerbank på hele 20000 mAh. 2xUSB-A+1xUSB-C. 20W.
4,6Fra 218 kr.
1forhandler

USB-A til USB-C Opladerkabel 40W Diamantdesign Rainbow Shine Hurtig Opladning 1M
4,6Fra 59 kr.
1forhandler

LogiLink Ultraslim USB 3.0 Hub 4 porte USB til PC og Mac -
4,6Fra 129 kr.
1forhandler

