
Opladere & kabler
LogiLink HDMI Male + USB-A/M til Displayport Male 4K/30 Hz black 1
LogiLink HDMI Male + USB-A/M til Displayport Male 4K/30 Hz black 1 findes lige nu fra 1.490 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink HDMI Male + USB-A/M til Displayport Male, 4K/30 Hz, black, 1 m | 1-3 dage | 39 kr.1.529 kr. inkl. fragt | 1.490 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink HDMI Male + USB-A/M til Displayport Male, 4K/30 Hz, black, 1 m |
| Opdateringshastighed | 30 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 1 m |
| Tilslutning | USB-A |
| EAN | 4052792062281 |
| Produkt-ID | 7600 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink HDMI Male + USB-A/M til Displayport Male 4K/30 Hz black 1 er 1.490 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Riversong Alpha S USB-A til USB-C flettet kabel 1m
4,6Fra 39 kr.
1forhandler

DUDAO K21Pro Mini Powerbank på 20000mAh 22.5 Watt.
4,6Fra 210 kr.
1forhandler

Holmes USB-C 4 Port HUB 4x USB-C 3.1 Gen1 5Gbps
4,8Fra 920 kr.
1forhandler

Microsoft Good Office Wireless Qi Charger. Fed trådløs oplader. 15W.
4,6Fra 101 kr.
1forhandler