
Opladere & kabler
LogiLink HDMI Male + USB-A/M til Displayport Male 4K/30 Hz black 2m
LogiLink HDMI Male + USB-A/M til Displayport Male 4K/30 Hz black 2m findes lige nu fra 1.570 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink HDMI Male + USB-A/M til Displayport Male, 4K/30 Hz, black, 2m | 1-3 dage | 39 kr.1.609 kr. inkl. fragt | 1.570 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink HDMI Male + USB-A/M til Displayport Male, 4K/30 Hz, black, 2m |
| Opdateringshastighed | 30 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 2m |
| Tilslutning | USB-A |
| EAN | 4052792062304 |
| Produkt-ID | 7781 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink HDMI Male + USB-A/M til Displayport Male 4K/30 Hz black 2m er 1.570 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Baseus 5 in1 Hub USB-C to 3x USB 3.0 + HDMI + USB-C PD
4,8Fra 1.138 kr.
1forhandler

GreyLime Power Stone ll 10.400 mAh USB-C PD og USB-A
4,6Fra 399 kr.
1forhandler

Samsung USB-C adapter. 15Watt.
4,6Fra 94 kr.
1forhandler

LogiLink Solar power bank 6000 mAh flash light 2x USB-A 1x USB-C black-orange
4,8Fra 670 kr.
1forhandler