
Opladere & kabler
LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1 USB-C to DisplayPort adapter 4K/60Hz
LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1 USB-C to DisplayPort adapter 4K/60Hz findes lige nu fra 1.100 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk USB 3.2 Gen 1x1, USB-C to DisplayPort adapter 4K/60Hz | 1-3 dage | 39 kr.1.139 kr. inkl. fragt | 1.100 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1, USB-C to DisplayPort adapter 4K/60Hz |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 4052792043709 |
| Produkt-ID | 5236 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1 USB-C to DisplayPort adapter 4K/60Hz er 1.100 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT Power socket cube (PDU) with 3 sockets type E USB-C/USB-A ports 1.5m
4,8Fra 1.260 kr.
1forhandler

GreyLime Braided USB-C til USB-C 60W Kabel Grøn 3
4,6Fra 99 kr.
1forhandler

LogiLink Solar power bank 6000 mAh flash light 2x USB-A 1x USB-C black-orange
4,8Fra 670 kr.
1forhandler

USB-C til HDMI Adapter Kabel 1 8 m S-IMPULS (Sort 30Hz)
4,6Fra 169 kr.
1forhandler