
Opladere & kabler
LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1 USB-C to Mini DisplayPort adapter 4K/60 Hz
LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1 USB-C to Mini DisplayPort adapter 4K/60 Hz findes lige nu fra 850 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk USB 3.2 Gen 1x1, USB-C to Mini DisplayPort adapter, 4K/60 Hz | 1-3 dage | 39 kr.889 kr. inkl. fragt | 850 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1, USB-C to Mini DisplayPort adapter, 4K/60 Hz |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 4052792057553 |
| Produkt-ID | 7351 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK USB 3.2 Gen 1x1 USB-C to Mini DisplayPort adapter 4K/60 Hz er 850 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple Lightning til HDMI & VGA Adapter iPhone/iPad Skærmadapter med Lyd (1080p HD) -
4,6Fra 149 kr.
1forhandler

DAP FL113 USB-C til Stereo mini-jack 1 5
Fra 169 kr.
1forhandler

LogiLink USB 3.2 Gen2 Type-C adapter C/M to HDMI-A+USB-C 4K PD alu black/grey
4,8Fra 1.150 kr.
1forhandler

ACT USB-C 3.2 Gen2 Active Optical Cable (AOC) connection cable 10m
4,8Fra 11.250 kr.
1forhandler