
Opladere & kabler
LogiLink USB-C til Displayport kabel 1 8 meter 4K / 60 Hz
LogiLink USB-C til Displayport kabel 1 8 meter 4K / 60 Hz findes lige nu fra 1.240 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink USB-C til Displayport kabel - 1,8 meter - 4K / 60 Hz | 1-3 dage | 39 kr.1.279 kr. inkl. fragt | 1.240 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink USB-C til Displayport kabel - 1,8 meter - 4K / 60 Hz |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 1,8 meter |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 4052792062205 |
| Produkt-ID | 7496 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink USB-C til Displayport kabel 1 8 meter 4K / 60 Hz er 1.240 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Oplader til Fitbit Luxe & Fitbit Charge 5. Magnetisk opladekabel. 1m.
4,6Fra 49 kr.
1forhandler

USB-C til USB-C Kabel 60W Hurtigopladning Sort 1
4,6Fra 29 kr.
1forhandler

USB-C til USB-C Kabel 60W Hurtigopladning Sort 2
4,6Fra 39 kr.
1forhandler

DUDAO K8S+ powerbank på hele 30000 mAh med praktisk LED display og LED-lygte. 10W.
4,6Fra 338 kr.
1forhandler