
Opladere & kabler
LOGILINK USB charger set car & AC USB-C/F + USB-A/F 5 V/15 W
LOGILINK USB charger set car & AC USB-C/F + USB-A/F 5 V/15 W findes lige nu fra 600 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk USB charger set, car & AC, USB-C/F + USB-A/F, 5 V/15 W, black | 1-3 dage | 39 kr.639 kr. inkl. fragt | 600 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Opladere & kabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK USB charger set, car & AC, USB-C/F + USB-A/F, 5 V/15 W, |
| Effekt | 15 W |
| Spænding | 5 V |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 4052792068641 |
| Produkt-ID | 46515 |
| Forhandlerkategorier | Opladere |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK USB charger set car & AC USB-C/F + USB-A/F 5 V/15 W er 600 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Lenovo Thinkplus USB-A & USB-C Nøgle (128 GB)
Fra 249 kr.
1forhandler

JOYROOM USB-C Til USB-C Oplade Kabel 100W 1.2M
Fra 219 kr.
1forhandler

LogiLink Dual USB charger set (20 Stück) 1x USB-C (PD) 1x USB-A 20 W
4,8Fra 9.840 kr.
1forhandler

Apple Earldom W33 2K Lightning til HDMI Adapter til iPhone og iPad. 2K 60Hz HD. 2m.
4,6Fra 149 kr.
1forhandler